УкраЇна, м. Бердянськ, вул. Туристична, 1
  Моб: (099) 773-14-20,  (067) 652-27-47

«Азовенергомаш» БЕЗУМОВНА ГАРАНТІЯ виробника

Шановний партнер! Колектив насосного заводу ТОВ «Азовенергомаш» дякує Вам за те, що Ви зупинили свій вибір на нашій продукції.

Завдяки високим стандартам якості, нашого обладнання, ми можемо запропонувати Вам нашу унікальну Безумовну гарантію, яка має на увазі наступне: 

  1. ТОВ «Азовенергомаш» гарантує безвідмовну роботу нашого насосного обладнання протягом усього терміну дії Безумовною гарантії з моменту придбання. За умови стаціонарної установки насоса (НЕ прокачування свердловин) і дотриманні рекомендацій по експлуатації та монтажу викладених в керівництві з експлуатації.
  2. Безумовної гарантії підлягає обладнання без слідів розтину або навмисного пошкодження (при транспортуванні / установці і т.п.)
  3. Обов'язковою вимогою виконання гарантії є надання повністю заповненого гарантійного талона виробником, наявність заводська маркування та заповнення всіх полів розділу «Відомості про умови експлуатації» в керівництві по експлуатації.
  4. Обов'язковою вимогою виконання гарантії є використання термоусадочної муфти для з'єднання кабелю під водою (ТУМ-1 і т.п.). Увага насоси по Безумовній гарантії приймаються тільки в комплекті з встановленою раніше термоусадочної муфтою !!!
  5. Гарантія не передбачає відшкодування збитку або компенсацію.
  6. У разі відмови обладнання гарантія передбачає БЕЗКОШТОВНИЙ ремонт відмовившего обладнання (або його вузлів) незалежно від причин виникнення несправності і / або ступеня провини споживача. При цьому гарантія має на увазі дослідження причин відмови із зазначенням можливих порушень рекомендацій по установці і експлуатації які привели до виходу обладнання з ладу. Вам достатньо лише забезпечити доставку обладнання до сервісного центру ТОВ «Азовенергомаш», за свій рахунок і отримати назад повністю робочий насос з вичерпним переліком причин виникнення неполадки і методами їх усунення.
  7. У разі повторної відмови обладнання по вже зареєстрованої раніше причини, за умови неусунення виявлених в перший раз порушень умов експлуатації, викладених у висновку сервісного центру, випадок гарантійним вважатися не може.

Адреса

Україна
Запорізька обл.
м. Бердянск, вул. Туристична (вул. Єгорова), 1.

Контактні телефони:

моб.: (099) 773-14-20, (067) 652-27-47
Viber / WhatsApp +38 (067) 652 - 27 - 47
Відділ постачання +38 (067) 617-84-82

E-mail:

azovenergomash@ukr.net
ЗАЯВКИ на постачання НОВИХ НАСОСІВ та РЕМОНТ приймаються з 7.00 до 21.00 кожен день БЕЗ ВИХІДНИХ!